Zwroty i reklamacje

 

Zgodnie z Ustawą o Prawie Konsumenta, Klient ma prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Odstąpienie od umowy może zostać złożone za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się na stronie sowlshine.pl lub na e-mail sklep@sowlshine.pl

Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania.

Sprzedawca niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od Umowy przez Konsumenta, zwróci Konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszt dostarczenia produktu. Koszty przesyłki zwrotnej pokrywa Kupujący

Produkty wykonane na indywidualne zamówienie Klienta, takie jak grawer lub produkty wykonane na specjalne zamówienie Kupującego nie podlegają zwrotowi.

Sprzedawca nie przyjmuje przesyłek wysyłanych za pobraniem

Formularz odstąpienia od umowy można pobrać tutaj: FORMULARZ-ZWROTU-SOWLSHINE

 

 

 

Wszystkie produkty będące w ofercie sklepu są objęte rękojmią sprzedawcy. Sowlshine zobowiązuje się do pozytywnego rozpatrzenia gwarancji w przypadku, gdy dany produkt posiadał wadę techniczną lub gdy wady powstały w wyniku dostawy.

Reklamacja jest rozpatrywana do 14 dni od daty otrzymania przesyłki przez sprzedającego. Przesyłki wysłane za pobraniem lub na koszt sklepu nie będą przyjmowane.